Przejdź do treści

KSeF ORAZ FAKTURY USTRUKTURYZOWANE - WDRAŻANIE i SZKOLENIA

Szanowni Państwo,

jako firma od wielu lat działająca na rynku usług szkoleniowych, miło jest nam Państwa poinformować, że przystępujemy do realizacji warsztatów praktycznych i wykładów stacjonarnych oraz w formie on-line, dotyczących obowiązkowego wprowadzenia systemu KSeF i faktur ustrukturyzowanych do naszego porządku prawnego.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkich podatników podatku VAT czeka ogromna rewolucja, związana ze zmiana praktyki codziennego funkcjonowania w obrocie gospodarczym.

Wprowadzenie systemu KSeF i obowiązkowych faktur ustrukturyzowanych wymusza nie tylko zmianę procesów biznesowych, strategii podmiotów gospodarczych, czy zasad współpracy z kontrahentami, ale także wymaga wielu różnych zmian w wielu obszarach (technicznych, prawnych, bezpieczeństwa danych, etc.).

Polski KSeF to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań, który nie tylko dotyczy transakcji B2B, ale również transportuje dokumenty pomiędzy sprzedawcą, a nabywcą towarów i usług.

Każdy podatnik podatku VAT musi się w odpowiedni sposób przygotować oraz zaadoptować do działania całego systemu KSeF.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszych praktycznych warsztatach dotyczących działania systemu KSef oraz praktyki stosowania faktur ustrukturyzowanych.

Warsztaty te realizuje dla Nas doświadczony trener, wykładowca oraz praktyk Piotr Kostrzewski, nasz długoletni współpracownik, prawnik i doradca podatkowy, prowadzący własną kancelarię doradztwa podatkowego.